SURNUMERE SOOLAKESKUS


Go to content

Soupseen

Tooted > Toidulisandid

35.04€ˆ


Koostis:
Surnumere bioorgani-mineraalne kompleks; autotroofiline süsteem; looduslikud aromatisaatorid ja stabilisaatorid, kaktuse õied ja õietolm, tärklis, taimeoli, tomatid, soja, sibul, vürtsid, keedusool, A, C, D3, E-vitamiinid, B-grupi vitamiinid, karotiin, mikroelemendid.
Kaktuse õied ja õietolm, vt "Dakseen". Soja on asendamatu dieetprodukt, mida organism omandab kergesti ja mis annab lihaga samasugused toitained. Soja sisaldab 70% valku, aminohappeid, vitamiine ja mineraalaineid. On linaga võrdse toite- ja energia-väärtusega, kuid ei sisalda kolesterooli ja on paljude tervistavate oma¬dustega. Kasutatakse suhkruhaiguste profulaktikas ja ravis, aero-skleroosi, südame-veresoonkonna, mao-sooletrakti ja onkoloogiliste haiguste korral.
Supi maitse, lõhna ja välimuse saavutamiseks on kasutatud taimeõli, tomateid ja vürtse. Peale selle, taimeõli on suurepärane küllastamata rasvhapete allikas. Need on asendamatud energia-ühendid. Nad neutraliseerivad ja viivad välja vabasid radikaale, toetavad immuniteeti ja osalevad rasvade sidumises. "Soupseen" sisaldab kliinikus "Lenom" väljatootatud mikrokapsleid, kus on tsutogeenid ja Surnumere bioorgani-mineraalne kompleks. Need mikro-struktuurid lubavad neil jouda muutumatuna labi soolestiku limaskesta rakuni ja sealt edasi vereringesse, kus toimub kogu kompleksi bioloogiliselt aktiivsete ainete vabastamine ja metabolismi lülitamine.
Supp koos "Dakseen'i" ja "Gonseen'iga" rahuldab taielikult organismi igapaevase mineraalide, vitamiinide, aminohapete, rasvade ja susivesikute vajaduse.

KASUTAMINE:
paki sisu puistata 1 tassi kuuma vette (mitte keevasse), segada, tarbida kuumalt.


Back to content | Back to main menu
Zone Counter